از فراگیران محترم درخواست می گردد، از دسترسی مجاور (نرم‌افزارهای کلاس مجازی - تصحیح کننده کیبورد فارسی) و توضیحات مربوطه بهره ببرید، توصیه می‌گردد به بخش دریافت نرم‌افزارهای مورد نیاز مراجعه، و Adobe Connect را نصب نمایند در ضمن جهت ورود به كلاس از مرورگر كروم استفاده فرمائيد، مطالعه راهنمای کاربری سامانه مورد پیشنهاد است.

فراگیران عزیز و فرادهان محترم

جهت شركت در جلسات آموزشي برخط، کاربران دانشپذیر (فراگیران شرکت‌کننده در دوره آموزشی) نیازی به نصب برنامه ندارند و می‌توانند با مرورگر خود وارد محيط کلاس شوند و از كليه منابع آموزشي برخط بهره برند.توجه: در صورتی که در بهره بری از سامانه یادگیری الکترونیکی جاری دچار مشکل نیستید، به تنظیمات رایانه خود نیازی نداشته ، و لزومی بر دریافت و نصب موارد ذیل ندارید!مدرسين محترم جهت تدريس مباحث و اشتراك‌گذاري وبكم خود شايسته است آخرین نگارش ۲۰۲۰ ادوب کانکت تحت ویندوز را از لینک دانلود و نصب نمائيد.

گام اول رفع ایراد: بخش افزونه‌های ویژه کلاس مجازی ویژه مرورگرهای مختلف

لطفا نرم‌افزار تحت ویندوز ادوبی کانکت (ConnectAppSetup2020) را نصب نمائید، اختلالات ورود به کلاس مجازی و یا مشکلات اشتراک‌گذاری دوربین وبکم، کاملا رفع می‌گردد (الزامي جهت مدرسين گرامي)

توجه: در صورتیکه نرم افزار گام اول نصب شود نیازی به گام دوم نمی‌باشد. در غیر این صورت گام دوم طی شود.

گام دوم رفع ایراد: بخش افزونه‌های ویژه کلاس مجازی ویژه مرورگرهای مختلف (در صورت نياز نصب شود)

در صورتیکه در مرحله بارگزاری صفحه کلاس مجازی خطای فلش پلیر ظاهر می‌شود با توجه به نوع مرورگر فایرفاکس از لینک زیر جهت نصب بهره ببرید.

در صورتیکه در مرحله بارگزاری صفحه کلاس مجازی خطای فلش پلیر ظاهر می‌شود با توجه به نوع مرورگر کروم از لینک مقابل زیر نصب بهره ببرید.

در صورتیکه در مرحله بارگزاری صفحه کلاس مجازی خطای فلش پلیر ظاهر می‌شود با توجه به نوع مرورگر اینترنت اکسپلورر از لینک زیر جهت نصب بهره ببرید.

گام سوم، رفع ایراد تایپ فارسی: رفع بُروز بهم ريختگي در مرحله تایپ فارسی ویژه چت آموزشی برخط

در صورت بهم ریختگی متن، در بهره‌بری از گفتگوی برخط آموزش می‌توانید فایل Setup را از لینک زیر دریافت و نصب فرمائید. سپس از بخش انتخاب كيبورد Nikannetwork را انتخاب نمايئد.

توجه: در صورتیکه نرم افزار گام اول نصب شود نیازی به گام دوم نمی‌باشد. در غیر این صورت گام دوم طی شود.

نصب نسخه موبایل (اختیاری): در صورت نیاز به مقوله موبایل‌لرنینگ - با توجه زبان زبان فارسی سازگار نمی‌باشد

دریافت اَپ موبایل لرنینگ، نسخه اندروید
در صورت نیاز بهره‌بری شرکت در کلاس مجازی با استفاده از تلفن‌همراه هوشمند مناسب و اتصال به اینترنت مناسب ضروریست

دریافت اَپ موبایل لرنینگ، نسخه iOS
در صورت نیاز بهره‌بری شرکت در کلاس مجازی با استفاده از تلفن‌همراه هوشمند مناسب و اتصال به اینترنت مناسب ضروریست

دانلود نرم‌افزارهای کاربردی (اختیاری / در صورت نیاز)

كاربران محترم با نصب نرم‌افزار اني‌دسك می‌توانند جهت به اشتراك‌گزاري صفحه‌نمايش و در اختيار قراردادن آن به مسئولين فني مركز آموزش‌هاي تخصصي نسبت به رفع ايراد و كسب پشتيباني فني مبادرت ورزند

Any Desk

بهترین کارایی سامانه، تحت مرورگر فایرفاکس می‌باشد. لذا در صورت نیاز نسبت به دانلود و نصب نرم‌افزار روی رایانه خود اقدام نمائید

Mozilla Firefox

نصب مرورگر کروم جهت شرکت در آموزش، مفید می‌باشد

Google Chrome

دریافت نرم‌افزار ویژه مشاهده فیلم‌ای آموزشی دانلود شده روی کامپیوتر (آموزش آفلاین)

MP4 Player